Army rage tutorial – cz. 1

Witam w pierwszej części poradników do gry.

Na wstępie premiery wielkiego poradnika, który upadł wraz z skończeniem się tej gry, uprzejmie chciałbym wymienic w skrócie plansze na których tocza się pasjonujace batalie – a raczej toczyły się i nie wiem czy kiedyś ta cudowna gra powróci.

Ghost Town – mała, z wąskimi korytarzami plansza, na której lepiej radzą sobie ci o duzej szybkostrzelności i sile ognia, więc snajperzy i inżynierowie niestety wiele nie podziałają.

Red Bazar – momentami to samo go wymarłe miasto, lecz snajper z korytarza może nabic troche expa, ale również miejsca naporu przeciwnika są nieliczne(3-4)

Volcano Island – nie lubiłem tej mapki, bo najlepiej radzili sobie na niej szturmowcy, aczkolwiek można było ustawiać ciężki karabin i zarobić swoje pkt.

Death Mine – mapa snajperska, bo tylko karabiny wyborowe są dostępne + m1 garand, który służył mi w natarciach. Potem można było podziałać samym nożem.

Death Valley – tylko dla inżynierów, czyli nawalanie się wyrzutniami. Wg. Mnie kompletny bezsens a punktów z tego mało a trafić kogoś wyrzutnią to nie lada wyzwanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *