Army rage tutorial – cz. 2

Bitwa Warszawska – ulubiona plansza, ku czci Powstańców Warszawy. Jest czołg, ckm oraz miejscówka dla snajpera, do której ciężko było mi dojść

Concentration Camp – srednia plansza, trzeba było się nabiegać między filarami aby nabić pkt, chociaz snajperzy i ckm-iści też zdobywali swoje.

Kellys Town/Pocket False – również dla zręcznych i szybkich. Często jedni wchodzili na spawn przeciwnika, bo nie było czerwonego sektora. Atrakcją były za to bugi i wśród nich to ta mapka była na 1 miejscu.

Phillipeville – na niej toczyłem największe batalie, a było czym – czołgi, niszczyciele czołgów, jeepy z mocnym karabinem a przede wszystkim tryb Blitz, gdzie taktyka brała górę naz bezsensownym bieganiem i krojeniem się rodem z CS- a.

Brester Fortess – nie wiem czemu ta mapka szybko znikła, ale pomimo niedopracowania(atakujący mieli dużo więcej czasu na dotarcie do zapalnika) to mapka dosyć przyjemna. Pokazywała która drużyna jest słaba, bo żeby nie dac rady zniszczyć pierwszego punktu trzeba było się bardzo postarać. Napastnicy mieli czołg, pojazd i 2 ckm – y a obrońcy jedynie jednego maxima i działo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *