Skuteczne uzbrojenie na planszach bez rankingu – BF2

Tym razem, jako doświadczony uczestnik plansz bez rankingu chciałbym trochę napisać na temat tego, jakimi broniami mi się najlepiej gra. W tych planszach(jest ich kilka, ale serwer chyba tylko jeden) mamy do dyspozycji cały komplet uzbrojenia, czyli 3 modele broni na klasę, wśród których jest jeden rodzaj broni danej nacji – np. grając MEC jako snajper mamy SWD+2 ogólne snajperki, a jeśli gramy Chińczykami to mamy ich karabin snajperski+2 ogólne snajperki. Jako słaby znawca tych modeli nie powiem jakie sa inne, ale chodzi mi o taką zależność. I tutaj chciałem napisać jakimi modelami jestem najskuteczniejszy, albo jacy przeciwnicy mnie najczęściej zwalczają.

Oczywiście snajper. Chociaż małe mam potem noty, bo nie ma szans abym dojechał tylu graczy, co np. ktos biegający ciągle po planszy. Jednak mogę mieć dzięki temu najlepszy współczynnik killi i deadów. O snajperze trochę napisałem wcześniej, najczęściej to o miejscach do campienia, których nie wymieniłem wszystkich, ale kto teraz gra w battelfelda 2 żeby się tym interesować?

A teraz druga broń i to właściwie tylko te 2, dzięki którym mogę mieć najlepsze noty. jest to pistolet maszynowy P90, dostępny dla grenadierów. I o dziwo granatnik wydaje mi się jakiś mocniejszy, bo kasuje czołgi za jednym strzałem(no chyba że są za daleko) co nigdy mi się nie przydarzyło w rankingowych mapkach. Okazuje się więc, że wcale nie jestem taki słaby, a jak patrzę na tabele to często bywam w top 3, co na zwykłych mapach jest w ogóle nie realne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *