Dobre miejscówki do campienia w bf2

Tym razem ponownie wspomnę o dobrym miejscu do kampienia i znowu będzie to plansza Sharqiu Peninsula – oczywiście multiplayer.

Mam na myśli fontannę, która znajduje się pomiędzy hotelem a środkowym respem MEC-u. Jeśli jest w niej flaga, to znaczy, że można trochę naszukać sobie punktów podczas grania jako snajper – bo innym żołnierzem może być trudniej, mimo że sanitariusz i komandos oraz grenadier mają przybliżane celowniki, to jednak najlepsza wersja snajpera posłużyła mi wtedy najlepiej, a ja jestem dość słaby podczas gry, o czym świadczą moje ilości zgonów i ustrzelonych. No i jak już wspomniałem, potrzebna jest najmocniejsza wersja karabinu snajperskiego. Przeważnie na tych planszach są one odblokowane, więc nie powinno być z tym problemu.

To czy gramy US, bądź MEC nie ma też dużego znaczenia, ale większe szanse są jednak w drużynie arabskiej.

Gdzie to miejsce? Każdy pewnie pomyśli, że to jest wielki baniak z wodą, na który trzeba wejść po drabinie. Nic bardziej mylnego. Są to góry. Na nich jest jeden krzak, za którym się chowałem podczas ładowania broni. Trzeba się połozć i doczołgać tak, aby mieć na wprost respiącego sie wroga, a najczęściej pojawia się on za fontanną, dokładniej pomiędzy schodami a budynkiem. Żeby wybiec z tamtego miejsca muszą albo wbiec na schody, albo biec wprost w naszym kierunku lub uciekać frontalnie do nas. A to jest idealny cel.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *