Zaciętość w bf2

Oczywiście nie chodzi mi o przerywanie gierki przez wady sprzętowe, co też się niekiedy zdarza tylko mam na myśli dużą liczbę graczy, z których większość wie o co chodzi. Lubię takie sytuacje, kiedy wynik gry różni się kilkoma zabitymi graczami. Mi się udało uczestniczyć na mapie, gdzie wygraliśmy zaledwie 3 pkt(zabitymi).

Teraz chciałbym opisać sposób obrony flagi, jaki odbywał się w mojej drużynie. No i rady, które bardzo pomogły w defensywie. Była to ulubiona plansza – Road to jalalabad. Byłem w drużynie MEC i mieliśmy stracone 3 flagi – te najbliżej U.S. Większośc obrońców była na podwórzu ogrodzona przez płot, zza którego nadlatywały granaty. No i tutaj warto pochwalić graczy, którzy wybrali funkcję wsparcia i porozrzucali amunicje na ziemi, bo ja z niej skorzystałem. Jako szturmowiec miałem wyskakiwałem cos do powiedzenia i uderzałem z granatnika, jednak granatami lepiej atakować duże skupiska, bo zawsze sie ktoś napatoczy. W takich sytuacjach najlepiej wybrać wsparcie aby rozdawać ammo, a potem snajpera, który ma swoje miny i granaty. Natomiast po prawej stronie tego podwórka(z tej strony przeważnie nadjeżdżają czołgi) można wykorzystać wyrzutnie.

Te zalecanie dotyczą oczywiście osób z podstawowym uzbrojeniem, bo jeśli ktoś ma lepsze karabiny i świetnie sobie radzi między budynkami, to może pokusić się o wycieczki zza lewej flanki, gdzie jada samochody i podbiegają przeciwnicy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *