Niszczenie samochodów w bf2

Pojazdy na 4 kołach, zwane dalej po prostu samochodami pełnią kilka ważnych aspektów podczas rywalizacji na planszach gry bf2, a ogólnie to i na każdej takiej strzelance. Z reguły mają one mocne karabiny maszynowe, jak to na wojnie – 2 światowej albo we współczesnych konfliktach. Tutaj chciałbym skupić się na tych autach, które mają jeden cięzki karabin maszynowy, ale za to sa opancerzone. Oczywiście dla czołgu albo nawet dla innego karabinu to opancerzenie wydaje sie być śmieszne. Zawsze jak nadjeżdża taki pojazd, to bez względu jaka bronią byśmy w niego nie strzelali, to i tak zadajemy obrażenia. Podobnie też jest z maszynami latającymi, które obrywają z broni maszynowej albo osobistej – jednak są odporniejsze i mogą zdecydowanie bardziej odpowiedzieć na atak.

bat2

Dlatego chce napisać trochę, jak skutecznie walczyć z takim autem. Sa różne warianty. Mozna poustawiać mechanikiem miny przeciw pancerne i zawsze jakieś auto się napatoczy. Można też uzyć granatników, lecz w tym wypadku najlepiej ustawić sie frontalnie bo czasami ciężko trafić w taki pojazd. Szczególnie w pojazdy zwiadowcze – wessex i fav.

Często mi się zdarza walczyć samemu jako kierowca humviego z vodnikiem albo innym hummerem. Pamiętajcie, jeżeli taki pojazd nadjeżdża z naprzeciwka, to nie strzelajcie w samo auto, tylko trzeba celować w karabin maszynowy. bo tam będzie inny strzelec i kto pierwszy zacznie celniej trafiać, tym będzie lepszy. Podstawa to usunac strzelca. Jeśli był tam kierowca i strzelający, to potem kierowca zajmie jego miejsce. Więc trzeba dalej w niego trafić. Nie zdążycie skasować całego pojazdu jeśli ktoś będzie z niego do nas strzelał – nie ma szans. Tak można robić, jeśli stoimy od tyłu albo z boku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *