The Witcher jedynka – pojedynek z kikimorą cz.1

To bardzo znana gra, ale pierwsza część jest już prawie przez wszystkich zapomniana. Nic dziwnego skoro od kilku miesięcy weszła 3 część. Ale z tego co zauważyłem na licznych gameplayach, które dotyczą tej gry nie widać wielkiego zachwytu nad trójką, z tego względu że często niektórym się ta gra laguje. I to nie byle komu, bo nawet bloger Ismau narzekał na lagi, a na brak kasy nie powinien on narzekać.

Więc o czym to świadczy?
Raczej o tym, że twórcy trochę pospieszyli się z premiera gry. Może warto by poczekać chociaż te 6-8 miesięcy, bo wymagania są naprawdę kosmiczne. Ja posiadacz komputera z 2007 roku, za który wtedy dałem 1100pln nawet nie śmiem myśleć o wiedźminie 3.
Wróćmy do jedynki. Wiele z niej nie pamiętam, tym bardziej ze teraz nie mam możliwości pogrania w ten tytuł gdyż spaliła mi się karta graficzna. Ale chciałbym pochwalić się nie lada wyczynem, który nie ukazał się nawet na YouTubie.
Mam na myśli ubicie wielkiej kikimory, którą należało wtedy zasypać gruzem w jaskini. Chyba należało walić Ardem w jakiś filar. Jako, że byłem słabo zorientowany to ustawiałem się tak, że ten gruz przysypywał mnie i nie mogłem tego zdzierżyć.
Pewnie się zastanawiacie jak sobie poradziłem skoro nie skorzystałem z metody zasypania stwora?
Następnym razem napisze o tym szerzej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *