W jakie gram gry?

kozacy1W najbardziej rozmaite:) A tak na serio to ostatnio meczę się z misjami w popularnej jakieś 10 lat temu grze ukraińskiej Kozacy – Powrót na wojne.  Druga pozycja, to także strategia i to w dodatku tego samego wydawnictwa, mianowicie American Conqest. Mam na stemie zwykła wersje i Fight Back. A z kozaków mam jeszcze europejskie boje i sztuka wojny, ale niestety sztuke wojny popsuł mi jeden dodatek, w którym pozmieniano kilka rzeczy – na przykład zasięg strzału wież, albo siłę uderzeniową polskiej kawalerii. W szczegóły teraz się nie będę wdawał, bo chciałem na tej stronie napisać o innych grach.bat10

Twierdza krzyżowiec, to następna strategia która uwielbiam i dalej próbuję przejść ciężkie misje.

Komandos antologia to też gra strategiczna i kiedyś w nią częściej grałem ale chyba powtórzę sobie pewne misje, żeby nie być gorszym od blogera skylfera, dzięki któremu mogłem przejść trudne etapy w grze.

Ze strategi to by było na tyle, być może dodam jeszcze jakieś gry do mojego arsenału.

Teraz przedstawię strzelanki o których będę wam opowiadał. Jako posiadacz słabego komputera oraz słabego laptopa ze zintegrowaną grafiką, muszę ograniczyć się do starego Battelfielda 2.

Gram też w Brohters in Arms EiB – stara poczciwa strzelanka z 2 wojny światowej.

Co do innych gier, to są nimi te na przeglądarke oraz szachy na kurniku, bo niestety mam badziewny internet i na tyle mnie właściwie stać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *