Czym lubię strzelać

Pisze to do tych, którzy są nowicjuszami w grach typu FPS, czyli tak zwanymi gierkami strzeleckimi. Nie będę wnikał w to który tytuł jest najlepszy albo najbardziej sensowny, tylko chciałbym powiedzieć jakim typem broni najchętniej grywam i dlaczego.

armyrage5

Przeważnie mamy do dyspozycji karabiny szturmowe takie jak kałasznikow albo m4, bronie wyborowe, rkm-y i uzbrojenie przeciwpancerne. Ja zazwyczaj cenię sobie lekkie karabiny maszynowe, zarówno produkcji amerykańskiej jak i radzieckiej, a także wybieram taki typ broni w grach dotyczących 2 wojny światowej – w tym wypadku wolę DP28.

Pytanie dlaczego lubię te bronie. Są moim zdaniem najbardziej wszechstronne. Grając w grę wiele zależy od zręczności i ustawień szybkości myszki, a także od tego czy ręka jest spocona co wpływa na klejenie się jej do biurka. W realu kałasznikow jest lżejszy i poręczniejszy w porównaniu z lekkim karabinem, tyle tylko że nigdy tego nie poczułem grając. Za to odczuwam notoryczny brak amunicji i częste ładowanie lekkiej broni. Dlatego wole mieć 200 pocisków niż 30. W niektórych grach także ten karabin zadaje większe obrażenia więc chyba nie ma co się zastanawiać nad jego wyborem. To tyle z mojej strony. Jak chcesz być najlepszy w FPSach to polecam rkm.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *